skip to Main Content

smart optics scanBox

Tootekood: SO-90285 Kategooria: Brand:

Kirjeldus

Täisautomaatne 3D skanner on muljetavaldav oma kaasaegse välimuse ja ruumikokkuhoidlike mõõtmetega. ScanBoxi puhul saate saksa kvaliteedi, mille poolest smart optics on tuntud. ScanBox sobib kõigile, kes on alles alustanud digitaalse CAD/CAM-maailmaga, aga ka professionaalidele, kes soovivad toota kiiresti, lihtsalt ja taskukohaselt.

ScanBox võiks huvi pakkuda eriti neile kasutajatele, kellel on mõistlik tellimuste maht krooni- ja sillatöödes. Tänu intelligentsele dental Scan skaneerimistarkvarale suudab väike scanBox paljudel rakendusjuhtudel isegi oma suuremate Vinyl-seeria kolleegidega sammu pidada. Artikulaatori mitte mahtumist skannerisse kompenseeritakse automaatse artikulatsiooniga. Skaneerimiseks oluline lisavarustus kuulub scanBoxi tarnekomplekti, nt aega säästev secondDie või ühevärviline tekstuuriskaneering, mis võimaldab digiteerida mudelitel olevad märgistused ühevärviliselt. ScanBoxi funktsioonide ulatust saab veelgi laiendada, ostes mooduleid ja lisaseadmeid, näiteks osaliste Triple Tray® -jäljendite skaneerimiseks. On ütlematagi selge, et scanBoxi saab täielikult kasutada ka koos turuliidri exocad® DentalCADiga.

Samuti on scanBox usaldusväärne universaalskanner, mida saab kasutada igas valdkonnas tänu dental Scan skaneerimistarkvara universaalsele režiimile. Väga lihtsate meetodite abil on võimalik skaneerida objekte mõõtmisvälja suuruses. Lõplikud 3D-mudelid eksporditakse dental Scan süsteemi avatud lõppformaadis ja neid saab seega hõlpsasti erinevates CAD-rakendustes edasi töödelda.

Lisainfo

Kaal 11 kg
Mõõtmed 36 × 31 × 39 cm
Back To Top
Search

Product Enquiry

Saada meile päring ja võtame ühendust esimesel võimalusel.