Skip to content

Asiga 

2011 aastal tõi Asiga turule esimese LEDil põhineva DLP 3D printeri ja alustas taskukohast desktop stereolitograafia revolutsiooni, mis muutis täielikult digitaalset tootmist.

Asiga võitis MJSA’s 2012 Thinking Ahead auhinna parima uue tehnoloogia eest ja teenis sellega rahvusvahelise tunnustuse märkimisväärsete uudsete lahenduste eest Pico, MAX ja PRO 4K platvormidel, mis juhivad oma kategooriates tänase päevani.

Kõik Asiga tooted on disainitud ja toodetud Austraalias, Sydneys. Nende majasisene inseneridest koosnev tiim koos materjaliteadlastega kindlustavad selle, et innovatsioon ja toodete täiendamine toimuks pidevalt.

Asiga MAX / MAX UV

MAX X / MAX UV on maailma kõige arenenum 3D-printer, mis pakub erakordset tootlikkust väikese ruumivajadusega. Printer sobib suurepäraselt kasutamiseks hambakliinikutes ja -laborites, audioloogias, tööstuses, teaduses ja teistes valdkondades. Kiirus kuni 60 mm/hr ja printimistäpsus  62µm , et rahulda ka kõige nõudlikuma kasutaja vajadused.

Vaata poodi

 Asiga MAX X

MAX X on Asiga kõrgeima resolutsiooniga 3D printer. Valikus on 3 erinevat resolutsiooni- 27, 35 või 43 mikronit. See on ehitatud mikrofluidika, ehete tootmise, miniatuuride mudelite, teaduse jpm jaoks.

VAATA POODI

 

Asiga PRO 4K

PRO 4K kombineerib uusima 4K pilditehnoloogia end hästi tõestanud Asiga  Smart Positioning System (SPS™)-iga, võimaldades 3x suuremat volüümi kui Asiga desktop 3D printerid. Täpsus, usaldusväärsus, kiirus ja avatud materjalide lahendus tuleb kõik sellega kaasa, et võimaldada tootmise jätkusuutlikkus ühes kõige nõudlikumas valdkonnas.

VAATA POODI

Asiga Pro 4K XL

Asiga Pro 4K XL on suurem Z-teljelt võrreldes Pro 4K-ga. 4K režiim vähendab piksli suurust ja tõstab osa täpsust ja resolutsiooni ilma, et mõjutaks tööala suurust või printimiseks kuluvat aega. Pro 4K XL on loodud, et toota funktsionaalseid detaile, prototüüpe, suuri anatoomilisi mudeleid või erinevaid rakiseid. Suuremõõtmeline printer on ideaalne suuremate asjade printimiseks omades standartset 400 mm-st Z-distantsi.

VAATA POODI

SPS™ Smart-Positioning-System Technology

Asiga unikaalne SPS™ tehnoloogia garanteerib iga kihi erakordse täpsuse. Täpne kihi formatsioon on järjepidevalt täpsete tulemuste võti igas tootmise keskkonnas.

Miks valida 385 nm UV LED?

385 nm lainepikkusega UV valgus tungib sügavamale materjali sisse ja 3D printimise materjalid kõvastuvad seetõttu kiiremini, samuti vähendab see ülekõvastumise ohtu.

Avatud materjalide süsteem

Vali Asiga materjalide valikust või kasuta teiste tootjate materjale. Valikus üle 500 materjali.

Kiireim materjalide vahetus

Kiireim materjalide vahetus kui ühelgi teisel printeril. Ühelt materjalilt teisele üleminek on võimalik teostada vähem kui minutiga.

Võimas tarkvarapakett tasuta kaasa 

Asiga Composer- võimas, nutikas, lihtsasti kasutatav tarkvara 3D printimiseks detailide ettevalmistamiseks.

Stomp- aitab vähendada STL failide suurust kuni 80%.

Sleece- SLC failide vaatamiseks ja kontrollimiseks.

  

Minimaalne jalajälg, maksimaalne tootlikkus

Ühe väikseima jalajäljega 3D printer, pakkudes seejuures imetlusväärset mahtu.

Tunnustatud laborite poolt üle maailma

Tasuta piiramatu tehniline tugi kogu toote elutsükli vältel 

Saada päring

Juhul kui soovid lisainfot, täpsemaid tehnilisi andmeid või hinnapakkumist, siis võta meiega ühendust. Vastame päringule võimalikult kiiresti.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Back To Top

Product Enquiry

Saada meile päring ja võtame ühendust esimesel võimalusel.