Skip to content

3Disc OVO suusisene 3D-skanner

Kategooria:

Kirjeldus

OVO ei ole mitte ainult tehnoloogiline revolutsioon riistvara ja tarkvara osas, vaid ka kontseptuaalne revolutsioon seoses suusisese skaneerimise rolliga hambaarstide, patsientide ja laborite jaoks. Kerge, 165 g kaaluv intraoraalne skänner ühendab endas kolm tehnoloogiat: intraoraalse skänneri, hambaravikaamera ja spetsiaalse tarkvara, mis jälgib patsiendi hammaste tervise arengut aja jooksul.

OVO abil saavad hambaarst ja patsient esmakordselt kliinilise kommunikatsioonivahendi, mis võimaldab neil visualiseerida ja jälgida patsiendi hammaste arengut, näha ette ravivõimalusi ja hinnata tulemusi. See interaktiivne visualiseerimine saavutatakse tahvelarvuti abil, mis näitab 3D-digijäljendeid, pilte ja videoid ühel ekraanil ja seda kõike vähem kui 3 minutiga! See tehnoloogia aitab patsientidel paremini mõista oma suu olukorda ja ravivõimalusi, et teha parim võimalik otsus.

3DISC viis koostöös hambaarstidega üle maailma läbi arvukalt kliinilisi teste, mis näitasid, et OVO on väärtuslik abivahend igapäevases praktikas. Tänu oma ainulaadsetele omadustele on OVO selgelt määratud asendama praeguse põlvkonna suusiseseid skännereid, mis piirduvad vaid 3D-skanneringute tegemisega.

Loe lisaks : 3Disc OVO brošüür

 

Lisainfo

Tootja

3Disc

Lisaseadmed

skänner, skänner koos Dell Latitude sobiva sülearvuti ja iPadiga, skänner koos Dell Latitude sobiva sülearvutiga, skänner koos iPadiga

Back To Top

Product Enquiry

Saada meile päring ja võtame ühendust esimesel võimalusel.