Skip to content

Liitreaalsus tarkvara HoloDentist

Hinnanguga 0 / 5
(be the first to review)

2 287,50  sisaldab 22% km

Täiesti uudne liitreaalsuse lahendus hambaravis. Vii oma patsientide kogemus uuele tasemele.

Tellimisel

Kategooria: Silt:

Kirjeldus

1 aastane litsents ( kuni 2 seadme jaoks). Kui soovid lisada rohkem kui 2 seadet, siis iga järgneva seadme jaoks on litsents 450 € aastas.

Komplekti ei kuulu sobivad prillid.

HoloDentist on hambaravi professionaalidele suunatud liitreaalslahendus. HoloDentist töötab suurepäraselt koos ObiScanneriga. Kasutades uusimaid holograafilisi tehnoloogiaid, võimaldab HoloDentist arstidel taasluua virtuaalse patsiendi, kombineerides täielikult kõik 3D-andmed 3D-keskkonnas.

Tänu žestide tuvastamisele ja holograafilisele projektsioonile on HoloDentisti ja liitreaalsuse kasutamine lihtne. Operaator saab käsitseda tööriistu ning projitseerida patsiendi 3D-teavet, näiteks CBCT ülesvõtteid, suusiseseid skaneeringuid, näo skaneeringuid, implantaate, luid jne.

Eelised :

FIKSEERITUD JA EEMALDATAVAD PROTEESID/ORTODONTIA
HoloDentist võimaldab arstil arutada raviplaani oma kolleegidega koos hambatehnikuga/laboriga, isegi eemalt. Võimalik on visualiseerida kogu patsiendi mudelite komplekt hologrammide kujul. HoloDentistiga on arstil võimalik ka patsiendiga intuitiivselt ja visuaalselt raviplaani arutada, mis suurendab raviga nõustumist.

RADIOLOOGIA JA SUUPATOLOOGIA
HoloDentist võimaldab arstil visualiseerida erinevaid kahjustusi 3D-s koos pildikogumiga, mis võib olla äärmiselt kasulik õige diagnoosi määramisel, eriti keerulistel juhtudel. Seega aitab HoloDentist arstil õige raviplaani koostada.

SUU- JA NÄO-LÕUALUUKIRURGIA
HoloDentist’i saab kasutada liitreaalsuse rakendusena koos kaasaegse tarkvaraga, et planeerida 3D-s hologrammide abil implantaadi asend/kalle/sügavus luudes. See aitab kiirendada ja lihtsustada planeerimisprotsessi.

PARODONTOLOOGILINE KIRURGIA
HoloDentist võimaldab arstil visualiseerida erinevaid parodondi kahjustusi 3D-s koos pildikomplektiga, mis on kasulik õige diagnoosi määramisel, eriti keerulistel juhtudel. See aitab arstil koostada õige kirurgilise või mittekirurgilise raviplaani.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Back To Top

Product Enquiry

Saada meile päring ja võtame ühendust esimesel võimalusel.