Skip to content

Liitrealsustarkvara TINALP õppeprotsessi täiustamiseks

Hinnanguga 0 / 5
(be the first to review)

Kategooria:

Kirjeldus

Meie hariduse ja koolitustegevuse lähenemisviiside dilemma

Haridus- ja koolitussüsteemid põhinevad klassikalisel lähenemisel: lugemine, vaatlemine ja kuulamine. Neid õppemudeleid võime määratleda kui passiivseid, sest kasutaja ei suuda seda protsessi enda omaks teha ja sisu omaks võtta.

Õppimine tegevuse kaudu on oluliselt efektiivsem, võimaldades meelde jätta kuni 90% tehtust ja öeldust (2 nädalat peale tegevust), võrreldes vaid 10%-ga tavapärase passiivse lähenemise puhul. Praktilise ja aktiivse õpikäsituse rakendamine võimaldab saada parimaid õpitulemusi.

Mis on liitreaalsustarkvara TINALP? 

See on õppeplatvorm, mis muudab hariduse 4.0 kontseptsiooni revolutsiooniliselt, võttes kasutusele laiendatud klassiruumi, mis simuleerib praktilisi stsenaariume reaalajas koolitajate ja koolitatavate vahelise suhtluse abil, et pakkuda kohandatud ja kaasahaaravat õpikogemust.

Liitreaalsust kasutades loob TINALP realistlikuma kaasahaarava e-õppe kogemuse, võimaldades uusi koolitusviise mobiilse pilveklassiruumi ja virtuaalse kohaloleku kaudu. Lisaks saavad õpetajad reaalajas teavet iga õpilase kohta, et kujundada koolitust vastavalt tema konkreetsetele vajadustele ja võimetele.

Mida me pakume?

Ainulaadset AR/VR-õppe kogemust

Mitme kasutajaga jagatud kogemus võimaldab inimestel liituda koolituse või õppesessiooniga reaalajas ja väikese viivitusega kõikjal maailmas, kasutades erinevaid seadmeid, teleporteerides õpetajaid või ekspertkoolitajaid igal ajal ja igale poole.

Kasutajad saavad üksteisega suhelda, töötada 3D/2D-elementidega (näiteks slaidid, videod, 3D-mudelid) ning nautida ka ainulaadset sisu, näiteks ruumilisi 3D-videosid.

Õppeüksuste toimetaja

Meie veebiplatvormi eesmärk on olla “PowerPoint for Mixed Reality”: TINALPi koodivaba visuaalne toimetaja võimaldab luua õppetunde kiiresti ja kuluefektiivselt, importides 2D/3D sisu. Lisaks on lihtne muuta paberkandjal õpiobjektid interaktiivseteks juhenditeks.

Peale selle tagame pärast loomist turvalise ülemaailmse kasutuselevõtu ja haldamise koos kasulike intuitiivsete funktsioonide ning tehisintellektipõhiste aruannete ja analüüsidega.

Miks kasutada TINALP liitreaalsustarkvara? 

Õppimise lihtsustamiseks

TINALPi näol saavad koolide ja ülikoolide õpetajad ja õppejõud võimsa vahendi keeruliste teemade arusaadavaks tegemisel. TINALP-i tehnoloogia muudab õppimise mitte ainult dünaamilisemaks, vaid aitab ka erinevate õpistiilidega õpilasi. Eriti  võib see olla murranguline visuaalsetele õppijatele, pakkudes keerukate teemade paremat mõistmist. Lisaks võimaldab TINALP-i interaktiivne element õpilastel uurida ja töötada 3D-mudelitega, soodustades aktiivsemat õpikogemust.

Koolitamine 

Teisest küljest, saavad ettevõtted laiendada oma koolitusmooduleid, alates pehmete oskuste juhtimisest kuni tööstuslike masinate keeruliste remondiprotseduurideni, võimaldades koolitajatel ja koolitatavatel töötada 3D-objektidega, mis simuleerivad reaalset elulist situatsiooni.

Kellele on TINALP liitreaalsustarkvara mõeldud? 

Õpetajate jaoks on esmatähtis tagada, et õpilased oleksid kogu oma kooliaja jooksul kaasatud, motiveeritud ja proovile pandud. Kuid kõige populaarsemad õppimismeetodid koosnevad tundidest, mille läbi viimiseks kasutatakse paberkandjal juhendeid ja laboratooriumi õppetunde.

Ülikoolid ja kõrghariduskeskused on uute arengu- ja innovatsioonitehnoloogiate osas esirinnas, kuid mitte selleks, et olla piiratud loengutel ja raamatutest õppimisele taandatud passiivsete õppeprotsessidega.

Tervishoius on vaja lahendusi kaugkoolituseks, mis võimaldavad simuleerida reaalajas reaalseid olukordi, et saada aktiivset õpikogemust. Liitreaalsus ja laiendatud intelligentsus võivad aidata ka kaugkoostöö puhul, teleporteerides inimesi ja andmeid kõikjale ja igal ajal.

Masinate ja IT-integratsiooni tehnoloogilise arengu kutseõppes ei pöörata võrdset tähelepanu kasutatavatele metoodikatele ja vahenditele: palju põhineb ikka veel paberkaartidel, templitel ja füüsilise isiku pideval kohalolekul

Ettevõtted keskenduvad üha enam oma töötajate pehmete oskuste parendamisele. See aspekt tuleb esile ka töötajate valikul. Liitreaalsus võib aidata luua kaasahaaravaid stsenaariume, milles simuleeritakse suhtlemist ja kogutakse andmeid kogemuse analüütiliseks analüüsiks.

Võta meiega ühendust järgneva vormi kaudu või saada meile e-mail: 3d@tavast.ee

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Back To Top

Product Enquiry

Saada meile päring ja võtame ühendust esimesel võimalusel.