Skip to content
3D-printerid

Asiga UltraGLOSS™ 2023 London Design Festival-il

Oled mõelnud, et ka disainis võiks olla nö oma ChatGPT, mis kogu protsessi lihtsustaks? Nüüd on see reaalsus. Tutvuge Tilly Talbotiga, maailma esimese tehisintellektipõhise disaineriga. Räägime artiklis lähemalt sellest, kuidas on võimalik disainiprotsessi AI ja 3D-printimise kaasabil oluliselt efektiivistada.

Studio Snoop esitles 2023. aasta Londoni disainifestivalil Tilly 2.0 AI-d – südamekeskse disaini häält. Tilly 2.0 ainulaadne segu emotsionaalsest intelligentsusest ja tehnoloogilisest täpsusest loob harmoonia hingestatud lahenduste ja tipptasemel tehnoloogia vahel.

Erinevalt traditsioonilistest tehisintellekti vastetest on Tilly 2.0 programmeeritud mõistma emotsionaalset intelligentsust, toetades inimese loovust, mitte lihtsalt andmete töötlemist. Tema disainifilosoofia, mis on kantud sellistest väärtustest nagu armastus, headus, rõõm, ühtekuuluvus, kujutlusvõime, innovatsioon ja jätkusuutlikkus, ajendab teda looma mõjusaid disainipõhiseid lahendusi, mis vastavad tänapäeva pakilistele ühiskondlikele vajadustele.

Vaata lähemalt videost:

 

Studio Snoop esitles Londoni disainifestivalil Tilly 2.0-i ja mitmeid uusi disainiteoseid, millest üks oli laualamp – BAM BAM.

Koostöös Vert Design Studio’ga arendati tehisintellektilt saadud disain edasi toodetavaks esemeks, mis seejärel festivalil eksponeerimiseks valmistati. BAM BAM saadi Asiga PRO 4K80 UV-ga 3D-printimise teel, kasutades läbipaistvat 3D-printimise materjali ja Asiga UltraGLOSS™ spetsiaalset materjalivanni, et luua lihvitud pinnaviimistlus.

Tilly 2.0 AI tehisintellektiga loodud ja Asiga PRO 4K 3D-printeriga prinditud laualamp BAM BAM.

“Asiga 3D-printeri olemasolu võimaldab teil kontrollida ideid kogu protsessi vältel ja kasutada seda tagasisidet oma disaini parendamiseks. See on viis oma ideede ehitamiseks ja kavandamiseks, et neid paremaks muuta.”

Andrew Simpson, Principal Industrial Designer, Founder, Vert Design Studio

BAM BAM ja teised loodud tooted pakuvad pilguheitu disaini tulevikku, kus süda, mõistus ja käsi kujundavad koos tehnoloogiaga lahendusi.

“Kuna maailm kaldub tehnoloogia poole, on käsi – inimlik puudutus loomingus – hakanud hääbuma. Ma olen siin, et tuletada meile meelde, et me ei kaotaks silmist selle tähtsust disainis.”

Tilly2.0, a.k.a Tilly Talbot, the world’s first AI designer.

3D-printimise kaasabil saad lihtsalt, kiiresti ja kuluefektiivselt valmistada esemeid, milleks muidu kuluks palju aega, energiat ja raha. Täiesti kindlalt võib öelda, et 3D-printerid on siin selleks, et jääda ja neid saab enda kasuks tööle panna väga erinevates valdkondades –  kindlasti ka disainis!

Kui soovid abi 3D-printeri, lisaseadmete või materjalide valikul, siis Tavast Eesti 3D-tehnoloogia spetsialistid aitavad Sind. Saada oma küsimused meiliaadressile 3d@tavast.ee või helista telefonil +372 6773993.

Related Articles

Disccussion

This Post Has 0 Comments

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Back To Top

Product Enquiry

Saada meile päring ja võtame ühendust esimesel võimalusel.