Skip to content
Uudised

3D prinditud miniatuurid. Jah, need on tõesti nii väikesed!

Läbi uste Aethworksis ja Vicoria Miniaturesis.

3D-printimise tehnoloogia on toonud suuri muutusi miniatuuride tööstusele pakkudes tõhusat ja kuluefektiivset moodust detailsete mudelite ja kujukeste loomiseks.

Miniatuuride tootjad saavad nüüd disainida ja toota miniatuure erilise detailsuse ja täpsusega kasutades selleks 3D-mudelleerimise tarkvara ja 3D -printimist.

Vaata, miks Aetherworks and Victoria Miniatures läksid üle digitehnoloogiale, et aidata uute tooteseeriate  disaini, arendust ja tootmist.

 

” Asiga 3D-printeri omamine stuudios aitab tõesti kogu protsessi oluliselt kiirendada. See on väga usaldusväärne ja järjepidev.”

Victoria Lamb, Victoria Miniatures

 

3D printimine teeb võimalikuks kiire ja lihtsa prototüüpide ja väikeste partiide tootmise, võimaldades seega kiiremat katsetamist ja innovatsiooni. Asiga 3D printerite stabiilsus tootmiskeskkonnas võimaldab toota miniatuure otse 3D- printeriga, selline tootmisviis on miniatuuride maailmas saamas järjest populaarsemaks.

 

 

” Ma usun, et me saame teha ainult seda, mida me teeme, selle varustusega, mis meil on, mis on Asiga printerid” 

Paul Johnson, Aetherworks

3D printimise tulevik miniatuuride tööstuses on paljulubav.

Kuna 3D-printimise tehnoloogia täiustub jätkuvalt, võite oodata veelgi keerukamaid disainilahendusi ja detaile, samuti uusi materjale ja viimistlusi, mis suurendavad veelgi miniatuuride realistlikkust. Lisaks sellele võimaldab 3D-skaneerimistehnoloogia kasutamine luua digitaalseid koopiaid reaalsetest objektidest, näiteks ajaloolistest esemetest, mida saaks kasutada väga täpsete ja realistlike miniatuuride loomiseks. Kokkuvõttes tundub, et 3D-printimise tulevik miniatuuride jaoks on helge ja on tõenäoline, et see tehnoloogia on tööstusharu edasiviiv jõud veel aastaid.

 

Algne tekst pärineb Asiga kodulehelt ja selle kasutamine ja tõlkimine on kooskõlastatud Asigaga. 

Related Articles

Disccussion

This Post Has 0 Comments

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Back To Top

Product Enquiry

Saada meile päring ja võtame ühendust esimesel võimalusel.