Skip to content
Uudised

K.A. Rasmusseni nimi muutub Tavastiks

K.A. Rasmussen OÜ ärinimi Eestis muutub. Uueks firmanimeks on alates 21.11.2022 OÜ Tavast Eesti ning uueks kaubamärgiks alates 1.12.2022 on Tavast. Firma registrinumber, KMKR number, aadress ja pangakontod jäävad endiseks. Kodulehe uueks aadressiks on tavast.ee ning e-post info@tavast.ee.

ENG: This is to inform you that the name of K.A. Rasmussen OÜ in Estonia is changing. The new business name is OÜ Tavast Eesti, and the new trade mark is Tavast. Registration no, VAT no, address, and bank details will remain the same as they were. The new address of our website is tavast.ee and our e-mail address info@tavast.ee. We remain to sell precious metals and goldsmith tools in Estonia and the Baltics. For additional information, call +372 677 3993 or send us an email to 3d@tavast.ee

K.A. Rasmusseni Eesti ettevõte asutati 22 aastat tagasi Osaühingu Roman Tavast ja Norra K.A. Rasmussen AS ühisettevõttena, mille eesmärgiks oli väärismetallide ost-müük, kullassepa tööriistade ning ka hambatehniliste tarvikute ja vahendite müümine Eestis ja Baltikumis.

K.A. Rasmussen grupp viis eelmisel aastal läbi suuremaid muudatusi, mille tulemusena loobuti skandinaavias hambavaldkonnast ning müüdi osalus Eesti ettevõttes.

Jätkame Eestis ja Baltimaades uuenenud nime all väärismetallide ostmist ja müümist, samuti soovime oluliselt arendada kullassepa tööriistade suunda. Uue valdkonnana pakume 3D-tehnoloogia-lahendusi hambaarstidele ja -tehnikutele ning ka kullasseppadele.

Meie pood ootab teid endises asukohas aadressil Kadaka tee 36, Tallinn, kus Kristi ja Liis annavad endast parima, et aidata leida just teile sobivad tooted ning Maarja aitab vormistada metallikonto lepingu.

Sooviga soetada 3D skänner või printer või vajalikke tarvikuid, aitab teid endiselt Rauno.

Related Articles

Disccussion

Back To Top

Product Enquiry

Saada meile päring ja võtame ühendust esimesel võimalusel.