Skip to content
Uudised

EHP 2023 messipakkumine

Oleme rõõmsad, et saame osaleda Tartus Eesti Hambaarstide Päevade raames toimuval hambaravi messil. Võtame teile näitamiseks kaasa mitmeid uusi ja kasulikke seadmeid. Loomulikult ootavad teid ees ka head messipakkumised. Ootame teid külla Vanemuise kontserdimaja 1. korrusele 25.08-26.08.2023!

Messipakkumine: Vii oma digitaalne töövoog uuele tasemele!

Hambavärvi määraja Rayplicker Cobra + näoskänner Obiscanner + suusisene skänner OVO

Hind kokku: 21 060 € + KM  ( sääst 2340 € )

Suusisene skänner OVO – Kerge, 165 g kaaluv intraoraalne skänner ühendab endas kolm tehnoloogiat: intraoraalse skänneri, hambaravikaamera ja spetsiaalse tarkvara, mis jälgib patsiendi hammaste tervise arengut aja jooksul.

OVO abil saavad hambaarst ja patsient esmakordselt kliinilise kommunikatsioonivahendi, mis võimaldab neil visualiseerida ja jälgida patsiendi hammaste arengut, näha ette ravivõimalusi ja hinnata tulemusi. See interaktiivne visualiseerimine saavutatakse tahvelarvuti abil, mis näitab 3D-digijäljendeid, pilte ja videoid ühel ekraanil ja seda kõike vähem kui 3 minutiga! See tehnoloogia aitab patsientidel paremini mõista oma suu olukorda ja ravivõimalusi, et teha parim võimalik otsus.

Hambavärvi määraja Rayplicker Cobra- Uus Rayplicker Cobra ei lase end välistest teguritest häirida ning suudab täpse värvi määrata korraga hamba paljudes punktides moodustades niimoodi tervikliku pildi hamba erinevatest värvivarjunditest.

Täielik hamba värvi määramine vaid mõne sekundiga, värvi kohene analüüs, s.h. CIE L*a*b / L*C*h, selle usaldusväärsus ja reprodutseeritavus ning lihtne suhtlus laboriga muudavad Cobra igaühe jaoks hädavajalikuks töövahendiks.

Näoskänner Obiscanner- See kerge näoskanner on mõeldud näo tekstuurse 3D-mudeli kiireks jäädvustamiseks kõigest 15 sekundi jooksul, seda ilma invasiivse valguskiirguseta, mis võib patsienti häirida, ja vajaduseta pikalt paigal seista.

Lisaks sellele ootavad sind ka mitmed teised head pakkumised! Kohapeal ostjatele üllatus!

Leiame just sulle sobiva lahenduse! Võta meiega ühendust juba täna: 3d@tavast.ee või täida allolev vorm.

Teatame teile rõõmuga, et meie hea koostööpartner Roberto Mangano lendab kohale otse Itaaliast, et pakkuda teile võimalust kogeda HoloDentisti liitreaalsuslahendust oma silmadega. Kui muidu on Roberto koolitused välja müüdud, siis meie boksis on ta kohal mõlemal päeval ja teeb demosid täiesti tasuta. Ära jää sellest võimalusest ilma! Tule ja koge midagi ainulaadset!

Related Articles

Disccussion

This Post Has 0 Comments

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Back To Top

Product Enquiry

Saada meile päring ja võtame ühendust esimesel võimalusel.